Nowości

Informujemy iż od 7.04.2015r. do 17.04.2015r … czytaj więcej

Data dodania: 07/04/2015

Firma Slick I Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie zapraszają na spotkanie 25 marca 2015 godz 11:00

Sala konferencyjna UG Łuków ul.Świderska 12 z Krajowym Koordynatorem Systemowo Gr … czytaj więcej

Data dodania: 09/03/2015


O nas

Firma Slick specjalizuję się w systemach klimatyzacji, wentylacji oraz osuszaniu budynków. Działamy nieprzerwanie na rynku od 1999 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem potwierdzonym uznaniem wielu zadowolonych klientów. W zakres naszej działalności wchodzi przede wszystkim sprzedaż, montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Oferowane przez nas systemy cechują się wysoką i sprawdzoną niezawodnością, a produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty.

W swojej ofercie zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie kompletacji dostaw oraz wykonawstwa. Udzielamy porad technicznych w zakresie realizacji montażu wentylacji i klimatyzacji obiektów: mieszkalnych, użyteczności publicznej, hal, centrów handlowych oraz innych. Poprzez czynne uczestnictwo w licznych szkoleniach organizowanych przez czołowe firmy zajmujące się techniką wentylacyjną i klimatyzacyjną, podnosimy stale swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia zawodowe. W swojej pracy staramy się wdrażać nowoczesną technologię, oraz stosować urządzenia firm, będących liderami na rynku techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Mistrzowska cena
Wieloletnia aktywność na rynku pozwalam nam oferować bardzo konkurencyjne ceny na urządzania klimatyzacyjne liderów z branży. Dodatkowo oferujemy rabaty dla stałych klientów.
 
Profesjonale doradztwo
Ponad 1000 przedmiotów w ofercie. Czasem nie jest łatwo wybrać odpowiedni sprzęt dla swojego domu lub firmy. Jesteśmy tu aby Ci pomóc w doborze urządzenia spełniającego twoje wymagania.
 
Terminowość usług
Sprzedaż on-line realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich towar jest u Ciebie w 24h od zakupu. Warunki montażu ustalane są na podstawie indywidualnego zamówienia.
 
Montaż oraz serwis
Realizujemy inwestycje od zakupu przez montaż do serwisu i naprawy urządzeń. Posiadamy niezbędne szkolenia oraz certyfikaty aby zapewnić naszym klientom kompleksowość usług.

 

Czat z konsultantem on-line

Chat jest w trybie offline.
Wysłane przez Ciebie wiadomości zostaną
dostarczone, gdy chat przejdzie do trybu online.
Jesteśmy online od pn. do pt. od godz 8 do 16.

')